Hakkımızda
Sakarya Güvenlik Sistemleri, güvenlik sistemleri ve alarm sistemlerinde hizmet vermektedir.
 
Elektronik Güvenlik Alarm Sistemlerinde ve Güvenlik Kamerası Sistemlerinde kullandığımız tüm ekipmanlarımız 1. sınıf kaliteli ürünlerdir. Hizmet ve kalite anlayışımız müşteri memnuniyeti odaklı problemsiz işleyiş meydana getirme anlayışına dayalıdır. Müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Tüm müşterilerimiz çok değerli referanslarımızdır.
 
Vizyonumuz;
Hizmetlerimizde saygı, işe özen ,müşteriye güler yüz ve insan ilişkilerine önem vererek çalışma prensibine kat-i surette uymamızdır. Çağın gerektirdiği kalitede teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak gerekli ürünleri kurmak, sürekli gelişen çağa ayak uydurabilmek için araştırma geliştirme servisinin direktifleri doğrultusunda kalifiye ve lisans eğitimi almış akademik personel çalıştırarak müşterilere daha kaliteli ve sorunsuz işler sunmaktır.
 
Misyonumuz ;
Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı müşterilerin taleplerini en hızlı şekilde değerlendirerek, kaliteden ödün vermeden, hata yapmadan, ihtiyaç anında çözüm üretmek, müşterinin ürün ihtiyacını yerinde, zamanında ve uluslararası kalitede karşılamaktır.


 
 
Pro WEB